۱. سیگما چیست؟

شبکه تبلیغات سیگما، سیگماد یا سیگما اَد درواقع پلتفرمی برای تبلیغات اینترنتی است. سیگما تلاش می‌کند از طریق تبلیغات آنلاین برپایه سرویس‌های بنری، سرویس‌های محتوای همسان و دیگر سرویس‌های تبلیغات اینترنتی به کسب‌وکارها در جهت رشد و به ناشران در جهت افزایش درآمد کمک کند.

۲. برای کسب درآمد از طریق شبکه تبلیغات سیگما از کجا باید شروع کنم؟

برای شروع همکاری با سیگما کافی است به بخش ثبت نام مراجعه کنید و در فرم مربوطه، آدرس سایت‌تان را ثبت کنید. پس از مدت کوتاهی از مسئول ناشران سیگما با شما تماس می‌گیرند و شرایط سایت‌تان و نحوه همکاری‌تان را بررسی می‌کنند. در صورتی که شرایط‌تان مورد تایید قرار گرفت، همکاری آغاز می‌شود.

۳. درآمد هر کلیک برای سایت نمایش دهنده تبلیغات چقدر است؟

سیستم پرداخت هزینه در تبلیغات کلیکی به دو صورت اجاره جایگاه و پرداخت به ازای کلیک‌های صحیح محاسبه می‌شود. در نظر داشته باشید که هر دو موضوع با کیفیت سایت، جایگاه قرار گیری بنر یا ویجت محتوایی، سایز آگهی و رتبه وب سایت ارتباط مستقیمی دارد و به‌صورت توافقی مشخص می‌شود.

۴. حداقل مبلغ مورد نیاز برای درخواست واریز وجه چقدر است؟

در حال حاضر ۵۰۰۰۰۰ ریال معادل پانصد هزار ریال است و وبمسترها می‌توانند بعد از رسیدن به این مبلغ اقدام به درخواست واریز وجه کنند. این عمل از طریق پنل صورت گرفته و می‌بایست تا پیش از روز های تعریف شده در پنل صورت گیرد. در غیر این‌صورت واریز مبلغ روزهای آتی مشخص شده در پنل موکول می‌شود.

۵. مزایای استفاده از شبکه تبلیغات سیگما چیست؟

مهم‌ترین ویژگی سیگما نسبت به رقبا، دانش بالای برنامه‌نویسی و استفاده از کدهایی است که ناشران روی سایتشان قرار می‌دهند. این کدها روی سرعت سایت تاثیر منفی ندارد و حاوی پاپ آپ مخفی نیست. علاوه بر این موضوع، خوش حسابی سیگما در پرداخت به‌موقع صورتحساب‌ها از ویژگی‌های متمایزکننده سیگما محسوب می‌شود. سیگما طبق توافق مقرر نسبت به تسویه حساب ناشران اقدام می‌کند.

۶. آیا همه کلیک‌های صورت گرفته روی بنرها و تبلیغات محتوایی همسان قابل قبول هستند؟

برای جلوگیری از برخی سواستفاده‌های احتمالی در سیستم تبلیغات کلیکی، سیگما محدودیت‌هایی را در نظر گرفته است. این محدودیت‌ها شامل در نظر گرفته نشدن کلیک‌های تکراری، استفاده ار بات‌ها برای انجام کلیک، استفاده از آی‌پی‌های مشکوک و استفاده از فارم است. کلیک‌های صورت گرفته از طریق موارد ذکر شده، توسط سیستم سیگما شمارش نمی‌شوند.

۷. وبسیگما ثبت شده است و در نظر دارم از چند جایگاه برای نمایش تبلیغات سیگما استفاده کنم. آیا به چند کد نیاز دارم؟

بله. برای نمایش تبلیغات سیگما می‌بایست برای هر جایگاه از کدی جداگانه استفاده کنید.

۸. در صورت همکاری با سیگما چه تبلیغاتی در سیگما نمایش داده می‌شود؟

براساس توافقات صورت گرفته میان آگهی‌دهندگان و شبکه تبلیغاتی سیگما که برپایه مندرجات بند 3 قوانین و مقررات پذیرفته می‌شوند، به‌عنوان تبلیغات آنلاین در سایت ناشران قرار می‌گیرند.

۹. در صورتی که برخی اگهی‌ها با موضوعیت سیگما همخوانی نداشت چه اقدامی باید انجام دهم؟

گاهی امکان دارد محتوای تبلیغات با محتوای سایت ناشر همخوانی نداشته باشد. در صورت بروز چنین مواردی کافی است مراتب را به تیم ناشران سیگما اطلاع دهید تا کارشناسانمان مسئله را به‌سرعت بررسی کنند.

۱۰. سیگما از چه سایزی برای بنرها پشتیبانی می‌کند؟

تمامی بنرهای سیگما بر اساس استاندارد آی‌اِی‌بی طراحی می‌شوند تا ناشران از بابت سایز بنرها مشکلی نداشته باشند.

۱۱. هر ناشر حداکثر چند بنر در سایت خود می‌تواند نمایش دهد؟

ناشران نهایت می‌توانند ۶ بنر کلیکی و ۲ ویجت باکس در هر صفحه از سایتشان نمایش دهند.

۱۲. برای دریافت درآمد کسب شده از نمایش تبلیغات چگونه اقدام کنم؟

ناشران مجهز به پنلی با کاربری آسان و جزئیات مفید و مختصر هستند. کافی است از طریق پنل کاربری در قسمت برداشت از حساب، درخواست واریز وجه کنند. قبل از انجام این کار از صحت اطلاعات مالی و بانکی خود مطمئن شوید.

۱۳. هر وقت که بخواهم امکان تسویه حساب وجود دارد؟

تسویه حساب‌ها در روز مقرر که در قسمت برداشت از حساب مشخص شده صورت می‌گیرد؛ بنابراین بهتر است قبل از روز مقرر اقدام به درخواست وجه جهت برای واریز وجه اقدام کنید. در غیر این صورت تسویه حساب در روز مقرر شده بعدی موکول می‌شود.

۱۴. آیا می‌توانم بیش از یک وب سایت در سیگما ثبت کنم؟

بله. محدودیتی برای ثبت سایت وجود ندارد.

۱۵. وب سایت خود را ثبت کرده‌ام، اما مورد تایید کارشناس بخش ناشران قرار نگرفته است. چگونه موضوع را پیگیری کنم؟

سیگما نسبت به تایید سایت‌ها برای ثبت در سامانه تبلیغاتی خود حساس است و قوانین و مقررات خاصی دارد. این قوانین در بعضی از بخش‌ها کلی و در مواردی نیز متناسب با هر سایت تغییر می‌کند. در صورتی که سایتتان مورد تایید قرار نگرفته است با ارسال تیکت به بخش پشتیانی می‌توانید از دلایل پذیرفته نشدن سایتتان آگاه شده و نسبت به رفع مشکلات اقدام کنید.

۱۶. آیا ضرورت دارد که تسویه حساب را به‌صورت منظم انجام دهم؟

خیر. چنین الزامی وجود ندارد و هر زمان که خواستید نسبت به تسویه حساب می‌توانید اقدام کنید.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

سیگما راهکاری منحصر به شما ارائه می دهد

درباره سیگما

سیگما پلتفرمی نوآورانه برای تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ است که جدیدترین و باکیفیت ترین راهکارهای هدفمند را ارائه می دهد. در سیگما شیوه جدیدی از تبلیغات را تجربه کنید.

pin_drop

آدرس

تهران، خیابان مطهری
خیابان ترکمنستان،
کوچه زیتون ، پلاک 9

phone

راه های ارتباطی

021-8844-2100
شنبه تا چهارشنبه, 9:00-18:00
info[@]sigmaad.com